Wild Yam 3 x 100 tablet - Vito Life

Wild Yam Wild Yam harmonizuje hormonální systém a celkově dodává vitalitu. Rostlina je využívána v období klimakteria, u kterého přispívá ke zmírňování nepříjemných pocitů a vjem

898 Kč s DPH

780,90 Kč

1197 Kč s DPH Sleva 25%

Skladové číslo: PT/45032035

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vito Life

Wild Yam

Wild Yam harmonizuje hormonální systém a celkově dodává vitalitu. Rostlina je využívána v období klimakteria, u kterého přispívá ke zmírňování nepříjemných pocitů a vjemů.Pomáhá na:

- redukce váhy

- vhodná prevence a zpomalení osteoporózy

- účinné působení při neurologických problémech (podpora při roztroušené mozkomíšní skleróze)

- má ptotinádorové účinky

- zvyšuje aktivitu bílých krvinek

- ovlivńuje sexuální funkce

- zmírňuje projevy klimakterických potíží

- harmonizuje hormonální systém žen i mužů

- zpomaluje proces stárnutí celého těla

- pozitivně působí u syndromu chronické únavy
Složení:
Wild yam 100 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)
Dávkování:
1 tobolka denně, maximálně 2 měsíce

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě.

Společnost VITO LIFE působí v České republice již od roku 2011. Od svého vzniku se věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce se stala jednou z předních firem, které na český trh dodávají vysoce kvalitní čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ a naším hlavním cílem je zprostředkovat tuto sílu našim zákazníkům. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a čistost našich produktů. Naše doplňky stravy vám pomohou v péči o vaše zdraví i krásu.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info