Carnitine 680 mg 90 kapslí - Musclesport

Carnitine 680 mg 90 kapslí - Musclesport

Carnitine 680 mg 90 kapslíL-Carnitin je látka, která se běžně vyskytuje v lidském organismu a v dostatečném množství pro běžnou aktivitu. Je zodpovědná za přeměnu tuků na energii, p?

179 Kč s DPH

155,70 Kč

219 Kč s DPH Sleva 18.2%

Skladové číslo: PT/51032001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Musclesport

Carnitine 680 mg 90 kapslí

L-Carnitin je látka, která se běžně vyskytuje v lidském organismu a v dostatečném množství pro běžnou aktivitu. Je zodpovědná za přeměnu tuků na energii, příznivě ovlivňuje buněčné funkce a činnost srdce. Při aktivní sportovní činnosti a při redukčních dietách se doporučuje dodávat organismu dodatkový L-Carnitin ve formě doplňků stravy.Ve sportovní výživě se uplatňuje hlavně pro:přeměnu tuků na energii

zvýšení sportovního výkonu

urychlení regenerace

podpora srdeční činnosti

posílení imunitního systému
Složení:
L-Carnitin tartrát, želatinová kapsle
Dávkování:
užívají se 3 až 4 kapsle denně. Zpravidla jedna kapsle ráno, druhá 30 až 60 minut před sportovním výkonem, třetí těsně před výkonem a čtvrtá večer. Jinak kdykoli během dne, zpravidla po jídle, nutno zapít dostatečným množstvím vody.

Omezení: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné ženy a kojící ženy, pro osoby s nesnášenlivostí na použitou surovinu. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení