Zelený čaj 370 mg Green Tea 100 kapslí - Vito Life

Zelený čaj 370 mg Green Tea 100 kapslí - Vito Life

Zelený čaj 370 mg 100 kapslíextrakt ze zeleného čaje obsahuje až 95% polyfenolů a má velmi prospěšné účinky pro celkové zdraví nejen těla, ale i duše. Používá se již od nepaměti

179 Kč s DPH

155,70 Kč

199 Kč s DPH Sleva 10%

Skladové číslo: PT/45035001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vito Life

Zelený čaj 370 mg 100 kapslí

extrakt ze zeleného čaje obsahuje až 95% polyfenolů a má velmi prospěšné účinky pro celkové zdraví nejen těla, ale i duše. Používá se již od nepaměti v Čínské medicíně.Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Duševní stav a výkon, koncentrace

Orální zdraví

Antioxidant

Pružnost cév

Normální hladina cholesterolu v krvi

Normální činnost srdceBohužel nemůžeme uvádět nic z letitých zkušeností mnoha zákazníků, odborníků, vrcholových sportovců, nebo letitých uživatelů s používáním této a dalších volně prodávaných látek, vitamínů, přírodních extraktů, či speciálních suplementů.

EU vás tak CHRÁNÍ :-) …. a můžeme si jen domýšlet komu toto prospívá.

Složení:
Camellia sinensis 370 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Zelený čaj - Green Tea370 mg
Dávkování:
1-2 tobolky denně

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě.


Společnost VITO LIFE působí v České republice již od roku 2011. Od svého vzniku se věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce se stala jednou z předních firem, které na český trh dodávají vysoce kvalitní čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ a naším hlavním cílem je zprostředkovat tuto sílu našim zákazníkům. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a čistost našich produktů. Naše doplňky stravy vám pomohou v péči o vaše zdraví i krás

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení