Leucine Shooter 120 kapslí - LSP nutrition

Leucine Shooter 120 kapslí - LSP nutrition

Leucine shooter 120 kapslíLSP ® Leucin Shooter čistý mikronizovaný L-leucin Leucin Shooter je výrobek na bázi aminokyseliny L-leucin. Leucin je základní

529 Kč s DPH

460 Kč

588 Kč s DPH Sleva 10%

Skladové číslo: PT/68044018

Dostupnost: Skladem

Výrobce: LSP nutrition

Leucine shooter 120 kapslí

LSP ® Leucin Shooter čistý mikronizovaný L-leucin

Leucin Shooter je výrobek na bázi aminokyseliny L-leucin. Leucin je základní živinou pro syntézu svalového proteinu. Syntéza svalových bílkovin je biochemický proces, při kterém se bílkoviny dodávané tělu vestavují do svalové tkáně.
L-Leucine je nejdůležitější esenciální aminokyselina, jedna ze tří větvených aminokyselin BCAA. L- Leucin podněcuje stabilitu nitrogenní rovnováhy, podporuje obnovu a ochranu svalových vláken proti rozpadu.


Benefity:
- podněcuje proteinovou syntézu
- podporuje nárůst svalové hmoty
- podporuje regeneraci
 Složení ve 100g : energie 1678 kJ, bílkoviny 97.8g, z toho leucin 85g, sacharidy 0g, tuk 0g, vláknina 0g, sodík 0g

Obsah v jedné dáce 4 kapsle : L-leucin 2720 mg

návod k použití: Doporučená denní dávka pro sportovce je 4 tobolky. Užívejte 2 kapsle dvakrát denně. Jednu dávku vezměte před cvičením a jednu hned po ukončení intenzivního cvičení. Zapijte vetším množstvím vody. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení