Eremo del Garda - krém na ruce Oliva

Fluid krém ruce s extra panenským olivovým olejem

346 Kč s DPH

286 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Bellezza

Ruce jsou často vystaveny extrémům životního prostředí. Proto je třeba se o ně postarat opatrně. Z těchto důvodu jsme vytvořili "Edermo del Garda" - Fluid - krém na ruce je specifický produkt, který má velmi pozivní efekt na pokožku rukou a to díky alantoinu. Přítomnost Redoro za studena lisovanýného extra panenského olivového oleje jsou ruce hladké. Po pravidelném denním používání ruce budou okamžitě jemnější a hladší.

Má velmi příjemnou lehkou texturu, svěží jemnou vůni, a také se velmi dobře vstřebává, má velmi dobrou míru hydratace a celkový pocit z používání je velmi dobrý.

Další podrobnosti o zboží i dodavateli najdete zde.

 

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info