Eremo del Garda - hydratační krém na obličej Oliva

Hluboce hydratuje, zanechává pokožku vláčnou a sametovou. Obsahuje výtažek z oliv a extra panenský olivový olej lisovaný za studena, hydratuje pleť do hloubky, dodává jí jemnost a pružnost, je vhodný pro všechny typy kůže a zároveň je vynikajícím základem pro make-up. Má velmi jemnou a příjemnou texturu, jemně chladivou a nezanechává na pleti mastný film.

692 Kč s DPH

571,90 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Bellezza

Účinné látky z olivového oleje brání, pokožce, aby byla dehydratovaná, podrážděná či popraskaná, působí proti stárnutí, dodává pokožce jas a pružnost. Extra panenský olivový olej, který je získán z plodů olivovníku výhradně mechanickými prostředky, (nikoli v důsledku chemické látky!), si zachovává vlastnosti ovoce obsahuje antioxidanty, vitamíny, ale především nikdy nedosáhne úroveň kyselosti vyšší než 0,6%, tedy blížící se PH naší pokožky. Tato vlastnost dává této kosmetické řadě schopnost uvést Vaši pokožku zpět do rovnováhy a pohody.

Další podrobnosti o zboží i dodavateli najdete zde.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info