Thiamin vitamín B 1 10 mg 500 kapslí - Nutristar

Thiamin vitamín B 1 10 mg Doplněk stravy. Vitamín B1 (thiamin, aneurin) 10 mg v tabletách. Thiamin přispívá: - k normálnímu energetickému metabolismu - k normální činnost

512 Kč s DPH

445,20 Kč

625 Kč s DPH Sleva 18.1%

Skladové číslo: PT/53063015

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutristar

Thiamin vitamín B 1 10 mg

Doplněk stravy. Vitamín B1 (thiamin, aneurin) 10 mg v tabletách.

Thiamin přispívá:- k normálnímu energetickému metabolismu

- k normální činnosti nervové soustavy

- k normální psychické činnosti

- k normální činnosti srdce.Thiamin ovlivňuje především energetickou bilanci a jeho nedostatek poškozuje systémy extrémně citlivé na přísun energie, jako je nervová soustava, srdce, mozek, ledviny, trávicí systém, svaly. Ve výživě současné nesportující populace je obvykle v nedostatku, o to horší stav hrozí u sportovců. Zejména při náročném výkonnostním sportu jeho doplňování běžnou stravou prakticky nelze zajistit.

Složení:
Thiamin hydrochlorid, thiamin mononitrát, nosič laktóza.Pomocné protispékavé látky:

Stearan hořečnatý, talek, fosforečnan trojvápenatý, oxid křemičitý.Nutriční hodnota 100 g výrobku (1 tablety):Energetická hodnota 1461,7 (2,92) kJ, 343,9 (0,69) kcal, bílkoviny 0 g, sacharidy 86 (0,17) g, tuky 0 g, thiamin 5000 (10) mg. Obsah thiaminu 10 mg v 1 tabletě odpovídá 714,3% doporučené denní dávky.
Dávkování:
Tablety se polykají nerozkousané po jídle a zapíjejí dostatečným množstvím tekutiny. Nejvyšší doporučená denní dávka 1 tableta se nesmí překročit. Není určeno pro děti do 3 let a osoby s nesnášenlivostí na některou z uvedených složek. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v suchu a teplotě do 25oC.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info