Riboflavin vitamín B 2 10 mg 500 kapslí - Nutristar

Riboflavin vitamín B 2 10 mg Doplněk stravy. Vitamín B2 (riboflavin) 10 mg v tabletách. Riboflavin přispívá: - k normálnímu energetickému metabolismu - k normální činno

499 Kč s DPH

433,90 Kč

619 Kč s DPH Sleva 19.4%

Skladové číslo: PT/53063021

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutristar

Riboflavin vitamín B 2 10 mg

Doplněk stravy. Vitamín B2 (riboflavin) 10 mg v tabletách.

Riboflavin přispívá:- k normálnímu energetickému metabolismu

- k normální činnosti nervové soustavy

- k udržení normálního stavu sliznic

- k udržení normálních červených krvinek

- k udržení normálního stavu pokožky

- k udržení normálního stavu zraku

- k normálnímu metabolismu železa

- k ochraně buněk před oxidativním stresem

- ke snížení míry únavy a vyčerpání.Riboflavin poměrně často ve stravě chybí, zejména u osob požívajících rafinované (či „westernizované“) potraviny. Nedostatek se projevuje praskáním koutků úst a později dalšími poruchami v ústní dutině nebo na pokožce. Sportovci používají zvýšené dávky riboflavinu (kolem 50-60 mg) pro zvyšování anabolismu bílkovin.
Složení:
Nosič laktóza, riboflavin. Pomocné protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, talek, fosforečnan trojvápenatý.Výživová hodnota 100 g (1 tablety):Energetická hodnota 1483 (2,97) kJ, 349 (0,7) kcal, bílkoviny 0 g, sacharidy 87 (0,17) g, tuky 0 g, riboflavin 5000 (10) mg. Obsah riboflavinu v 1 tabletě odpovídá 625% denní doporučené dávky.
Dávkování:
Nejvyšší doporučená denní dávka 1 tableta se nesmí překročit. Přípravek se přijímá nejlépe po jídle a dostatečně zapíjí. Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků v suchu a teplotě do 25oC.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info