Koenzym Q10 60 mg 100 kapslí - Vito Life

Koenzym Q10 60 mg 100 kapslíKoenzym Q 10 má klíčovou úlohu pro využití energie ve všech buňkách lidského těla. koenzym Q10, je důležitý pro tvorbu energie v buňce, je nezbytný pr

179 Kč s DPH

155,70 Kč

199 Kč s DPH Sleva 10.1%

Skladové číslo: PT/45065001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vito Life

Koenzym Q10 60 mg 100 kapslí

Koenzym Q 10 má klíčovou úlohu pro využití energie ve všech buňkách lidského těla.

koenzym Q10, je důležitý pro tvorbu energie v buňce, je nezbytný pro energetický metabolismus a přeměnu potravin do fyziologické energie.
Složení:
Koenzym Q10 60 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Koenzym Q1060 mg
Dávkování:
1 tobolka denně

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info