Alpha Lipoic Acid 90 kapslí - Reflex nutrition

Alpha Lipoic Acid 90 kapslí - Reflex nutrition

Alpha Lipoic Acid 90 kapslíSoučasná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. Internetové stránky a odborná literatura v?

539 Kč s DPH

468,70 Kč

599 Kč s DPH Sleva 10%

Skladové číslo: PT/58065001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex nutrition

Alpha Lipoic Acid 90 kapslí

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. Internetové stránky a odborná literatura však ještě stále nabízejí dostatek dostupných, objektivních informací o aktivních látkách v tomto produktu.Vysoká kvalita, původ a čistotu použitých složek + minimum balastních aditiv.Hlavní filozofií všech produktů Reflex Nutrition je maximální kvalita a čistota použitých surovin s minimem balastních aditiv. Proto je také použita výhradně forma kapslí. Značka Reflex Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou ve vysokém počtu případů tvořit až 50% tablety.

Složení:
ve 2 želatinových* kapslích: kyselina alfa-lipoová, maltodextrin, protispékavá látka stearan hořečnatý, protihrudkující látka dioxid křemičitý. *nevhodné pro vegetariánskou stravu.Garance společnosti Reflex Nutrition

•Inovační technologie

•Nejvyšší rating použitých surovin

•Vyrobeno ze 100% zelené energie

•Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech

•Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

•Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy

•Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Dávkování:
Berte 1 kapsli 1 - 3 krát denně nebo podle doporučení lékaře. Zapijte dostatečně vodou.

Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na chladném a suchém místě.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení