Magnesium B-komplex 90 tablet - Nutristar

Magnesium B-komplex 90 tablet - Nutristar

Magnesium B-komplex Jedinečná kombinace hořčíku a vitaminů skupiny B, které posilují jeho využití a účinnost. Výrobek Hořčík + B-komplex 100: přispívá k normá

159 Kč s DPH

138,30 Kč

189 Kč s DPH Sleva 15.8%

Skladové číslo: PT/53066001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutristar

Magnesium B-komplex

Jedinečná kombinace hořčíku a vitaminů skupiny B, které posilují jeho využití a účinnost.Výrobek Hořčík + B-komplex 100:přispívá k normální funkci nervové soustavy

přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

přispívá k normální funkci svalů

přispívá k zachování správných psychických funkcí

přispívá k normální činnosti srdce

pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů

Složení:
Oxid hořečnatý (375 mg hořčíku = 100 % DDD)*, kyanokobalamin (2,5 mcg vitaminu B12 = 100 % DDD)*, pyridoxin hydrochlorid (1,4 mg vitaminu B6 = 100 % DDD)*, riboflavin (1,4 mg vitaminu B2 = 100 % DDD)*, thiamin mononitrát (1,1 mg vitaminu B1 = 100 % DDD)*, pomocné tabletovací látky: kukuřičná vláknina, mikrokrystalická celula, stearan hořečnatý, sorbitol, oxid křemičitý, stearan hořečnatý.*obsah účinných látek v 1 tabletě.
Dávkování:
Běžně se užívá 1 tableta denně, která se zapije dostatečným množstvím tekutiny. Ve výjimečných případech, kdy je potřebný přísun vyššího množství hořčíku nebo obsažených vitaminů B, lze užívat 2 tablety denně.

Omezení:

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v such a při teplotě do 25°C.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení