Damiána 100 tablet - Vito Life

Damiána 100 tabletDamiána (Turnera diffusa) Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU Sexuální zdraví Normální hladina cukru v krvi Pomáhá udržovat dobré

199 Kč s DPH

173 Kč

221 Kč s DPH Sleva 10%

Skladové číslo: PT/45067041

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vito Life

Damiána 100 tablet

Damiána (Turnera diffusa)

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Sexuální zdraví

Normální hladina cukru v krvi

Pomáhá udržovat dobré sexuální vztahy

Duševní a kognitivní činnost

Duševní pohoda - stres

Kontrola tělesné hmotnosti
Složení:
Damiána neboli Turnera diffusa 400mg (extrakt 10:1 je ekvivalentem 4 000mg sušené byliny), tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
turnera diffusa 10:1400 mg
Dávkování:
2 tobolky denně, nejlépe odpoledne

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info