Africké mango 100 tablet - Vito Life

Africké mango 100 tablet - Vito Life

Africké mango 100 tabletAfrické mango známé také jako divoké mango nebo mango keříkové je velmi ceněný malý až středně velký jehličnatý strom, který produkuje jedlé sladké ovoce p

459 Kč s DPH

399,10 Kč

510 Kč s DPH Sleva 10%

Skladové číslo: PT/45067058

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vito Life

Africké mango 100 tablet

Africké mango známé také jako divoké mango nebo mango keříkové je velmi ceněný malý až středně velký jehličnatý strom, který produkuje jedlé sladké ovoce podobné běžnému mangu. Je známé jako peckovice, protože obsahuje jedno velké semeno nebo oříšek. Po tisíce let ho místní obyvatelé používali jako základ v jejich stravě. Skořápka z ovoce byla drcena a používána na vaření nebo jako pasta, na dlouhé lovecké výpravy, k zažehnání hladu. Semena Afrického manga mají údajně mít velký vliv na spalování tuku. Může urychlit látkovou výměnu a zredukovat břišní tuk, kterého se lidé obtížně zbavují. Ovoce Africké mango má vysoký obsah vláknin.
Složení:
Africké mango 400 mg extrakt 10:1 s učinností jako 4000 mg ovoce, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
African mango extract 10:1400 mg
Dávkování:
2 tobolky denně (nejlépe 1x ráno a 1x večer)

Upozornění:
Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě.


Společnost VITO LIFE působí v České republice již od roku 2011. Od svého vzniku se věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce se stala jednou z předních firem, které na český trh dodávají vysoce kvalitní čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ a naším hlavním cílem je zprostředkovat tuto sílu našim zákazníkům. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a čistost našich produktů. Naše doplňky stravy vám pomohou v péči o vaše zdraví i krásu.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení