Omega 3 3 x 100 tablet - Vito Life

Omega 3 3 x 100 tablet - Vito Life

Omega 3 Omega 3 - rybí olej z mořských ryb pro správnou činnost srdce a mozku Omega-3 je doplněk diety, který obsahuje olej z mořských ryb, jenž je bohatým zdrojem mastných kyseli

354 Kč s DPH

307,80 Kč

531 Kč s DPH Sleva 33.3%

Skladové číslo: PT/45067083

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vito Life

Omega 3

Omega 3 - rybí olej z mořských ryb pro správnou činnost srdce a mozkuOmega-3 je doplněk diety, který obsahuje olej z mořských ryb, jenž je bohatým zdrojem mastných kyselin ze skupiny Omega-3 (EPA a DHA). Tyto kyseliny mají podstatný vliv na správnou funkci našeho organismu, zejména srdce a cév. Bohužel lidský organismus není schopen je sám vytvářet, a proto je naše dieta, při které je ohraničen příjem ryb, velmi chudá na tyto kyseliny. Jejich nedostatek se projevuje v podobě problémů: metabolických (snížení látkové přeměny, snížení produkce energie z tukové tkáně), imunologických (snížení odolnosti organismu na infekce, náklonnost k častým zánětům a alergiím), emocionálních (deprese, podrážděnost), duševních (poruchy koncentrace a paměti).Užití přípravku Omega-3 má zásadní vliv na zvýšení psychické a fyzické výkonnosti našeho organismu.

Složení:
Omega 3 360 mg v kapsli, gelatinová tobolka, titanium dioxide
Dávkování:
2-4 tobolky denně. Skladování : Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění : Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení