Houbová omáčka

Bezlepkový výrobek

Sugo ai funghi - Lehká a jemná houbová omáčka. Nejlépe se hodí k těstovinám, které dobře absorbují chuť a vůni koření. Návrh na servírování: S Tagliatellemi nebo lasagnemi, s trochou parmezánu. Pro mlsné jazýčky přidáme lžíci smetany.

53 Kč s DPH

46,10 Kč

Skladové číslo: 8005360002284

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Le Conserve della nonna

Složení: Rajčata 45%, houby 22% (žampiony - Agaricus bisporus houby, Cep - Boletus edulis ), 18% nakrájených rajčat, cibule, česnek, slunečnicový olej, petržel, sůl. Regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Nutriční informace na 100 g výrobku: Energetická hodnota: 49,5 kcal; 207 kJ; Proteiny: 1,7 g; Sacharidy: 3,3g; Lipidy: 3g; Vláknina: 1,3g

AM Foodservice

Tento výrobek Vám nabízí firma AM Foodservice - Milan Andrýsek

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info