MSM 240 tablet - ATP nutrition

MSM methyl sulphonyl methane ATPMethylsulfonylmethan (MSM) je organická sloučenina síry hojně používaná v doplňcích stravy. Síra je obsažena v řadě mo

205 Kč s DPH

178,30 Kč

280 Kč s DPH Sleva 26.8%

Skladové číslo: PT/08070015

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ATP nutrition

MSM methyl sulphonyl methane ATP

Methylsulfonylmethan (MSM) je organická sloučenina síry hojně používaná v doplňcích stravy. Síra je obsažena v řadě molekul nezbytných pro fungování živých organismů.

Komerční prezentace výrobců přípravků obsahujících MSM přisuzují této látce celou řadu příznivých účinků na lidský organismus, o kterých neexistuje dostatek klinických údajů, které by tyto účinky spolehlivě potvrdily, nebo vyvrátily.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 3 tablety MSM 2krát denně s jídlem

Složení:

  • MSM (methylsulfonylmethan), celulóza, fosforečnan vápenatý, sterát hořečnatý

 

Informace:

  • potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info