Kolagen 3 x 100 kapslí - Vito Life

Kolagen 3 x 100 kapslí - Vito Life

Kolagen Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání. Naše kůže obsahuje až 70 % kolagenu. Jednotlivé částečky jsou vzájemně pro

376 Kč s DPH

327 Kč

564 Kč s DPH Sleva 33.3%

Skladové číslo: PT/45073007

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vito Life

Kolagen

Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání. Naše kůže obsahuje až 70 % kolagenu. Jednotlivé částečky jsou vzájemně propojeny a vytváří silná vlákna, která tvoří strukturu buněk, tkání a orgánů v našem těle. Kolagen hraje významnou roli při stárnutí organizmu, s přibývajícím věkem se vlastní tvorba kolagenu snižuje.

Kolagenové choroby tj. choroby charakteristické patologickými či degradačními formami kolagenu postihují např. srdce, cévy, svaly a kůži.

Složení:
Kolagen 240 mg, mikrokrystalická celulóza, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)
Dávkování:
3 tobolky denně

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení