Gelacys forte 120 tobolek - Penco

Gelacys forte 120 tobolekPodobně jako dnes již klasický a osvědčený Gelacys obsahuje kvalitní hydrolyzát želatiny, poskytující spektrum aminokyselin s vysokým podílem glycinu, prolinu a h

272 Kč s DPH

236,50 Kč

339 Kč s DPH Sleva 19.8%

Skladové číslo: PT/54070001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Penco

Gelacys forte 120 tobolek

Podobně jako dnes již klasický a osvědčený Gelacys obsahuje kvalitní hydrolyzát želatiny, poskytující spektrum aminokyselin s vysokým podílem glycinu, prolinu a hydroxyprolinu a volnou aminokyselinu L-cystin. Podstatným přínosem Gelacysu forte je fortifikace výrobku vitamíny K 1 , D 3, zinkem, mědí, kyselinou hyaluronovou a v neposlední řadě L-karnitinem.Charakteristika· originální kombinace aktivních látek· 380 mg hydrolyzátu želatiny v jedné tobolce· 70 mg L-karnitinu v jedné tobolce· Vitamíny K, D, zinek , měď a kyselina hyaluronováÚčinkyVitamín D zlepšuje vstřebávání vápníku a fosforuVitamíny K a D mají pozitivní vliv na zachování zdravých kostíZinek přispívá ke zlepšení kvality vlasů, nehtů a pokožkyMěď pomáhá udržet dobrý stav pojivových tkáníPro zdravé kosti je nepostradatelný vitamin D, který zlepšuje vstřebávání vápníku a fosforu z potravy. Spolu s vitamínem K je nezbytný pro zachování dobrého stavu kostí.Pro udržení normálního stavu pojivových tkání je důležitá měď. Kyselina hyaluronová je nejdůležitější kapalinou v synoviální tekutině v mezibuněčném prostoru chrupavčité části kloubu. Při nadměrné práci váže vodu a pomáhá chránit kloub před poškozením.Problémy s klouby nebo ztráta kostní hmoty trápí především sportovce, jedince s nadváhou a starší generaci. GelaCys forte doporučujeme nejen pro výživu a regeneraci kloubů, ale i pro stavbu a udržování silných kostí. Díky vyššímu obsahu zinku pomáhá také zlepšit kvalitu vlasů, nehtů a pokožky.
Složení:
hydrolyzát želatiny, L-karnitin-L-tartarát, oxid zinečnatý, L-cystin, síran měďnatý, pyridoxin hydrochlorid, vitamín D 3 , vitamín K 1 , hyaluronan sodný+ želatinová tobolka (100% želatina)
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B6 - pyridoxin1.4 mg
Vitamín C10 mg
Vitamín K25 mg
Měď1 mg
Zinek6.7 mg
Aminokyseliny v 1 kapsli:
L-Cystein5 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Hydrolyzát želatiny380 mg
Kyselina hyaluronová1 mg
L-Karnitin70 mg
Rutin3 mg
Dávkování:
dospělí a děti od 12 let 2-3 tobolky denně, po poradě s lékařem až 4 tobolky denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info