Sedlákova omáčka

Salsa contadina fine - Vynikající příloha z čerstvé jemně nasekané zeleniny se zachováním všech vitamínů a nutričních hodnot zeleniny!

107 Kč s DPH

93 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Le Conserve della nonna

Vynikající příloha z čerstvé zeleniny! Přírodní vůně i chuť a zachování všech nutričních hodnot a vitaminů! Česrtvá zeleniny vařená v octu a zalitá ve sladkokyselé omáčce.

Použijte jen tak na talíř, pro ozdobu jednohubek či chlebíčků, k masu nebo na opečené sendviče, také jako barevnou dekoraci na talíř uzenin.

Složení: Míchaná zelenina v různých poměrech (paprika, mrkev, cibule, celer), 67%, slunečnicový olej, vinný ocet, cukr, sůl.

Nutriční informace na 100 g výrobku:

Energie 268 kcal -1121 kJ
Sacharidy 4 gramů
Proteiny 0,7 gramů
Tuky 26,6 gramů
Vláknina 5 gramů

AM Foodservice

Tento výrobek Vám nabízí firma AM Foodservice - Milan Andrýsek

Alternativní produkty

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info