Creazyte 200 tablet - Mega Pro

Creazyte 200 tabletKreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Kreatin v kombinaci s aminokyselinami Glutaminem a T

449 Kč s DPH

390,40 Kč

600 Kč s DPH Sleva 25.2%

Skladové číslo: PT/09085011

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Mega Pro

Creazyte 200 tablet

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Kreatin v kombinaci s aminokyselinami Glutaminem a Taurinem je vynikajícím doplňkem stravy před a po tréninku.Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.
Složení:
obsahuje: Kreatin monohydrát, L-Glutamin, Taurin, Lecithin, Glukóza, Plnidlo: Mikrokrystalická celulóza E460, Kakaový prášek, Vanilkové aroma, Látky protispékavé: Fosforečnan vápenatý E 341, Stearan hořečnatý E 470b.
Aminokyseliny v 1 tabletě:
L-Glutamin150 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
Creatine Monohydrate500 g
Lecitin50 mg
Taurin150 mg
Dávkování:
Užívejte 5 tablet před a 5 tablet po tréninku.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info