Hellgel nitric oxide 80 g - Extrifit

Hellgel nitric oxide 80 g - Extrifit

39 Kč s DPH

33,90 Kč

49 Kč s DPH Sleva 20.4%

Skladové číslo: PT/85109133-1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Extrifit

Hellgel nitric oxide

HELLGEL Nitric Oxide 25x80gHellgel ® je výrobek z řady NO stimulantů, které jsou jedním z hlavních trendů sportovní výživy určené pro sportovce silových sportů v poslední době. Vývoj tohoto produktu testovali kulturisté Extrifit týmu Petr Března - mistr ČR a druhý vicemistr Arnold Classic, Slavoj Bednář - dvojnásobný mistr Rakouska a Vojtěch Koritenský - trojnásobný mistr ČR a dvojnásobný mistr světa. I oni totiž chtějí dosáhnout maximálního napumpování svalů, zažít naprosto jinou dimenzi a intenzitu tréninku.Použití:S tímto novým suplementem na bázi gelu, který je určen k okamžité konzumaci, můžete dosáhnout v tréninku revolučních výsledků.Žádná příprava, žádné mixování - vše je hotové. To, co Vás zaujme a nadchne už při prvním kontaktu s produktem Hell NO Gel (pekelný NO gel), je to, že:•je hotový

•v jednorázovém sáčku

•žádné mixování

•vůbec nepotřebujete šejkr

•v sáčku je hotová dávka

•Extrifit tak uvádí ve světové premiéře první NO produkt ve formě hotového gelu

•vezmete si s sebou na cesty tolik jednorázových sáčků, kolik potřebujete

•sáček si jen dáte do kapsy a odcházíte na trénink

•žádné prášení po kuchyni

•žádné odsypávání z dózy

•žádné polykání tablet s malým množstvím účinných látek

•žádné vážení či odměřování dávky

•jen utrhnete růžek a "vysajete" obsah sáčku - toť vše a hotovo

•dávka až na 2 měsíce (až 30 tréninků)

Základní charakteristika výrobku Hell NO Gel:Hell NO Gel je stimulantem produkce NO, tedy oxidu dusnatého, a jeho hlavním účinkem je vliv na napumpování svalů. Stimulace produkce NO je dosaženo unikátní kombinací účinných látek, především argininu alfaketoglutarátu, citrulinu a beta alaninu (neesenciální aminokyselina, která podporuje tvorbu karnosinu ve svalové tkáni). Dále Hell Gel obsahuje 4 formy kreatinu: kreatin AKG - alfaketoglutarát, trikreatin malát, kreatin ethylester a kreatin monohydrát. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně – jeden sáček HELL NO GELU obsahuje celkem 5 g. HELL NO GEL dále obsahuje větvené aminokyseliny leucin, isoleucin a valin, které chrání svalovou hmotu při náročném tréninku, a aminokyseliny glutamin a glutamin alfaketoglutarát AKG (glutamin je neesenciální aminokyselina, která je bohatě zastoupena ve svalové tkáni; při intenzivním tréninku dochází k vyšší spotřebě glutaminu ve svalu, proto je při náročném výkonu a snaze o nárůst svalové hmoty vhodná jeho suplementace). Stimulační účinek HELL GELU na nervovou soustavu zajišťují látky taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje, které podpoří vaši koncentraci na trénink. Přípravek má formu gelu, který se výborně vstřebává, a navíc je prakticky dávkován v jednorázových sáčcích.Obsahuje pouze legální komponenty v souladu s legislativou Evropské unie, vše je v pořádku a schváleno:Naše receptura splňuje všechny předpisy, jež požaduje Ministerstvo zdravotnictví pro oznámení o uvedení do prodeje (Hell NO Gel je uveden v registru MZ - ROHY). Současně byl Hell NO Gel podroben mikrobiologickému rozboru Státním zdravotním ústavem a rovněž byl proveden rozbor obsahu živin. Zjištěné bílkoviny, sacharidy a tuky souhlasí naprosto přesně s etiketou výrobku.Složení:
obsahuje: arginin AKG, beta alanin, kreatin monohydrát, citrulin, taurin, leucin, glutamin, glutamin AKG, arginin báze, isoleucin, valin, trikreatin malát, kreatin ethyl ester, kreatin AKG, extrakt ze zeleného čaje (40 % přírodního kofeinu), kofein bezvodý, přídatné látky: čištěná voda, xanthan a guma guar (stabilizátory, zahušťovadla), aroma, sukralóza (sladidlo), kyselina citronová (regulátor kyselosti), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), barvivo beta karoten (pro příchuť jablko, citron, pomeranč, meruňka), barvivo karmína (pro příchuť višeň, malina)Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota390 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0.5 g
soli50 mg
Bílkoviny - proteiny0.38 g
z toho vláknina1.13 g
Energetická hodnota92.5 kCal
Dávkování:
•doporučujeme 1 sáček (80 g) Hell Gelu 15 - 20 minut před tréninkem

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info