Monster Booster 100 tablet - ATP nutrition

Monster Booster 100 tabletMonster Booster Monster Booster je komplexní suplement, který má příznivý vliv na koncentraci, zvyšuje bdělost. Navíc se podílí na podpoře redukce tuku.

258 Kč s DPH

224,30 Kč

390 Kč s DPH Sleva 33.8%

Skladové číslo: PT/08095021

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ATP nutrition

Monster Booster 100 tablet

Monster BoosterMonster Booster je komplexní suplement, který má příznivý vliv na koncentraci, zvyšuje bdělost. Navíc se podílí na podpoře redukce tuku. Monster Booster zvyšuje odolnost organismu, energii a vytrvalost. Monster Booster je složen z pěti účinných látek: kofeinu, synefrinu, taurinu, L-karnitinu a extraktu ze zeleného čaje.Informace výrobce:Charakteristika účinných látek:L-karnitin je neesenciální aminokyselina, která přispívá k udržení celkového zdravotního stavu tím, že usnadňuje přenos mastných kyselin do mitochondriální membrány a jejich přeměnu na buněčnou energii.Taurin je neesenciální aminokyselina, kterou si tělo dokáže vyrobit samo z aminokyselin methioninu a cysteinu za asistence vitamínu B6. Je základním stavebním kamenem mnoha druhů bílkovin. Je nezbytný při trávení tuků a vstřebávání vzniklých mastných kyselin a vitamínů rozpustných v tucích.Extrakt zeleného čaje pomáhá rychle regenerovat organismus, obnovovat síly a energii, povzbuzuje centrální nervovou soustavu, zlepšují obranyschopnost organismu, má uklidňující účinek a působí proti stárnutí organismu.Synefrin je extrakt z oplodí rostliny Citrus aurantium, který se používá pro různé účely v tradiční čínské medicíně. Synefrin má podobné účinky jako kofein a efedrin.

Složení:
Monster Booster obsahuje: taurin, L-karnitin tartrát, kofein, extrakt zeleného čaje, fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, extrakt z Citrus aurantium
Dávkování:
Monster Booster

užívejte 1 tabletu Monster Boosteru 30 minut před tréninkem

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení