Šejkr Survival 500 ml se zásobníky - Survival

Šejkr crossfit become one černý 700 mlTrec Shaker become one black crossfit design - shaker pro přípravu sportovních nápojů s atraktivním designem Shaker pro přípravu sportovní v?

127 Kč s DPH

105 Kč

145 Kč s DPH Sleva 12.4%

Skladové číslo: PT/50121007

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival

Šejkr crossfit become one černý 700 ml

Trec Shaker become one black crossfit design - shaker pro přípravu sportovních nápojů s atraktivním designemShaker pro přípravu sportovní výživy objemu 700 ml zdobený atraktivní grafikou – become one black crossfit design

K výrobě byly použity dva nové druhy elastické umělé hmoty, která zajišťuje dokonalou součinnost všech částí. Uzávěr i koncovka k pití jsou na šroubovací závit, díky čemu shaker výborně těsní a jeho obsah nevytéká. Model je vybaven prohnutým sítkem s šestiúhelnými otvory, co umožňuje získat shaky s výjimečně jednolitou a krémovou konzistencí.

Trec Shaker become one black crossfit design v bodech:Atraktivní design.

Prohnuté sítko s šestiúhelnými otvory.

Uzávěr a koncovka na závit.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info