Omega 3 fair power 100 tablet - Survival

Body balance 80 tabletBody Balance doplněk stravy Body Balance je přípravek, který díky svému inovativnímu složení přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke

234 Kč s DPH

203,50 Kč

299 Kč s DPH Sleva 21.7%

Skladové číslo: PT/50067001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival

Body balance 80 tablet

Body Balancedoplněk stravyBody Balance je přípravek, který díky svému inovativnímu složení přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke správné funkci nervové soustavy a k normální funkci imunitního systému. Přispívá také k normálnímu metabolismu mikroživin a k normální funkci trávicích enzymů. Značně se podílí také na ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. V neposlední řadě se jednotlivé složky v přípravku podílí na procesu dělení a specializaci buněk a zároveň přispívají ke správné funkci nervových přenosů. Díky svému složení je přípravek také vhodný pro podporu normální činnosti svalů, krevních cév a ke správné funkci nervových přenosů. Značnou měrou také přispívá k normální srážlivosti krve a k normální psychické činnosti.

Složení:
Hydrogenfosforečnan vápenatý (247 mg), Uhličitan hořečnatý (88 mg), Oxid hořečnatý (29,5 mg), Vitamín C - kyselina askorbová (15 mg), Biotin (15 µg). Rozvolňovadla: Mikrokrystalická celulóza. Plniva: Maltodextrin. Protispékavé látky: Aerosil, Stearan hořečnatý.
Dávkování:
Užívejte 2-3 tablety, 2-3x denně, nejlépe 30 minut před jídlem. Zapíjte dostatečným množství nechlorované (filtrované nebo balené) vody, nejlépe s kapkou citrónu.

Upozornění:
Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Není určeno dětem do 10 let! Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně obalu.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info