Omega 3 fair power 100 tablet - Survival

Omega 3 fair power 100 tablet - Survival

Body balance 80 tabletBody Balance doplněk stravy Body Balance je přípravek, který díky svému inovativnímu složení přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke

221 Kč s DPH

192,20 Kč

299 Kč s DPH Sleva 26.1%

Skladové číslo: PT/50067001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival

Body balance 80 tablet

Body Balancedoplněk stravyBody Balance je přípravek, který díky svému inovativnímu složení přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke správné funkci nervové soustavy a k normální funkci imunitního systému. Přispívá také k normálnímu metabolismu mikroživin a k normální funkci trávicích enzymů. Značně se podílí také na ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. V neposlední řadě se jednotlivé složky v přípravku podílí na procesu dělení a specializaci buněk a zároveň přispívají ke správné funkci nervových přenosů. Díky svému složení je přípravek také vhodný pro podporu normální činnosti svalů, krevních cév a ke správné funkci nervových přenosů. Značnou měrou také přispívá k normální srážlivosti krve a k normální psychické činnosti.

Složení:
Hydrogenfosforečnan vápenatý (247 mg), Uhličitan hořečnatý (88 mg), Oxid hořečnatý (29,5 mg), Vitamín C - kyselina askorbová (15 mg), Biotin (15 µg). Rozvolňovadla: Mikrokrystalická celulóza. Plniva: Maltodextrin. Protispékavé látky: Aerosil, Stearan hořečnatý.
Dávkování:
Užívejte 2-3 tablety, 2-3x denně, nejlépe 30 minut před jídlem. Zapíjte dostatečným množství nechlorované (filtrované nebo balené) vody, nejlépe s kapkou citrónu.

Upozornění:
Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Není určeno dětem do 10 let! Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně obalu.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení