Oat King Energy bar masterpiece 115g - Oat King

Oat King Energy bar masterpiece 115g - Oat King

Oat King fit for fun 95g KickstartVytvořili jsme další z řady energetických tyčinek v jedinečném složení. Tyto Energetické tyčinky navazují na řadu Oat king energy bar a jsou doplněny o

78 Kč s DPH

67,80 Kč

87 Kč s DPH Sleva 10.4%

Skladové číslo: PT/68112011

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Oat King

Oat King fit for fun 95g Kickstart

Vytvořili jsme další z řady energetických tyčinek v jedinečném složení. Tyto Energetické tyčinky navazují na řadu Oat king energy bar a jsou doplněny obsahem 120mg coffeinu v 1 tyčince. Vynikající chuťově, vynikající složením a jsou vhodné pro vegetariány i vegany. Na českém trhu nenajdete podobný Flapjack. Můžete zkusit některé z amerických tyčinek, ale rozhodně nebudou tak chutné kvalitní a hlavně s minimem přísad.Zde jsou zaručeny přírodní suroviny a nejvyšší kvalita zpracování.

Tyto tyčinky byly oceněny v Německu titulem prémiové zlaté ceny. Nemusím podotýkat, že jsou vyrobeny v Německu a tudíž splňují nejpřísnější kriteria.
Složení:
Složení tyčinky Kickstart

36% ovesné vločky, lehká melasa, margarín (palmový a řepkový olej, voda, sůl, přírodní aroma), třtinový cukr, 7% čokoládové lupínky (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor sojový lecitin, aroma), 120 mg kofeinu v jedné tyčince.Vlastnosti: vhodná pro vegetariány i vegany, bez GMOAlergeny: ovesné vločky, sojový lecitin

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1866 kJ
Sacharidy - uhlohydráty55 g
Bílkoviny - proteiny5.6 g
sůl0.41 g
z toho cukry30.5 g
z toho nenasycené mastné kyseliny7.6 g
Tuky21.5 g
Energetická hodnota445 kCal
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Kofein126.32 mg
Dávkování:
Kdykoliv během dne jako kvalitní svačina. Ideální při výletech, výjezdu na kole, nebo kdykoliv potřebujete doplnit kvalitní a využitelnou energii.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení