LED trubice T8 150 cm 25W teplá bílá čiré sklo

LED zářivka s paticí G13

682 Kč s DPH

563,60 Kč

Skladové číslo: RD/TB014

Dostupnost: Skladem

LED trubice se použivají místo klasických zářivek, díky tomu Vám sníží náklady za elektrickou energii až o 60% !
Tyto LED zářivky nevyzařují žádné ultrafialové ani infračervené záření a startují hned na plný výkon. Časté zapínání nemá vliv na jejich životnost, dále se vyznačují nízkou povrchovou teplotou, nevydávají žádné zvuky, neblikají.

Technická specifikace:

LED TRUBICE o průměru 26 mm a délce 1500 mm

Napájecí napětí: 230V, 50-60 Hz
Max. příkon: 25 W
Patice: G13 (T8)
Typ LED: EPISTAR
Počet LED: 120ks SMD 2835
Čiré stínidlo z polykarbonátu
Materiál: hliník + PC
Životnost: min. 50.000 hodin
Světelný tok: 2300 - 2400 LM
Barva světla: 2800k-3500k
Vyzařovací úhel: 120°
Stupeň krytí: IP33
Index barevného podání: >80 Ra
Certifikační znaky: CE + ROHS

Použití:

Všude tam, kde je nutné osvětlit větší plochy jako například v kuchyni, chodbě, v kancelářských prostorech, skladech, halách, školních třídách,

nebo se používají v provozech kde se svítí např. 24 h denně v obchodních prostorech, nemocnicích ...

Nebojte se na začátku investovat vyšší částku, protože tu Vám zanedlouho zaplatí úspora energie a mnohonásobně delší životnost než u klasických zářivek ( za dobu životnosti LED trubice - min.35 000 hod. - vyměníte klasickou zářivku 4,5 x !!!).

Instalace:

Chcete-li nahradit LED trubici za běžnou zářivku, stačí pouze vymontovat startér pokud svítidlo nemá tlumivku (nemá ani startér), ale obsahuje el. předřadník - "musí se předřadník vždy odpojit z obvodu" .

UPOZORNĚNÍ:

Montáž, zapojení, případně demontáž svítidla smí provádět pouze osoba znalá vyhl. 50/78 Sb. Nedělejte žádné úpravy svítidla, pokud nejste k takovým úkonům kvalifikovaní a oprávnění jinak nemůžeme nést odpovědnost za škody, které vzniknou neodborným zásahem do světelného zdroje.

Pokud je s LED trubicí zacházeno jakýmkoliv jiným způsobem než je zde popsáno, může to vést k nebezpečí úrazu, zahoření, explozím, atd.

Je velice důležité před instalací rozpoznat, do jakého světelného zářivkového tělesa (s magnetickým/ elektronickým předřadníkem) LED trubice instalujete, jelikož by následování nesprávného postupu instalace do vašeho zářivkového tělesa mohlo vést ke zničení trubice !

Při instalaci LED trubice je nutné vždy vyřadit předřadník a starter jinak hrozí zničení eletroniky trubice.

Ujistěte se, že napětí k dispozici není mimo škálu uvedenou na štítku.

Zářivku neotevírejte a nepozměňujte.

rd-shop

Tento výrobek Vám nabízí firma Radek Dostál - RD-shop

 

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info