Dýňový extra panenský nefiltrovaný olej

Extra panenský dýňový nefiltrovaný olej - dochucovací výrobek k přímé konzumaci. Nehodí se na tepelné zpracování!

255 Kč s DPH

221,70 Kč

Skladové číslo: HD/008

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hradecké delikatesy

Co je to a co s tím?

Dýňový olej je velmi lahodný a voňavý. Má temně zelenou smaragdovou barvu. Tato mystická tekutina je určena pro ty, kteří se zajímají o své zdraví a mají rádi chuť pražených dýňových semínek. Při otevření této tmavé lahvičky jsou v pohotovosti všechny smysly a rozjíždějí naše chutě a fantazii na plné obrátky. Dýňový olej je skvělý do různých zeleninových salátů, pomazánek, polévek. Dýňový olej je vhodný jak do krémových polévek, tak zeleninových vývarů. V dýňové polévce je samozřejmě klasika. Dýňový olej si rozumí s přírodními sýry, tofu ale i se sladkými dezerty nebo při dochucení různých kaší. Ve studené kuchyni je zkrátka nezaměnitelný. A když vezmeme v úvahu, že dýně je pěstována v našich podmínkách a daří se ji velmi dobře, je pro nás přímo elixírem a nenahraditelným parťákem v naší kuchyni. Bylo by škoda nevyužít tak skvělého potenciálu, který v sobě právě dýňový olej skrývá.

Nehodí se na tepelné zpracování!

Co ještě?

Šetrně vyráběný dýňový extra panenský nefiltrovaný olej je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.

Kam to dát?

Skladujte při teplotě do 25 ?C mimo přímé slunce, po otevření skladujte při teplotě do 8 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Etiketa

Extra panenský dýňový nefiltrovaný olej - dochucovací výrobek k přímé konzumaci. Nehodí se na tepelné zpracování!

Obsah 250 ml.

Složení: extra panenský dýňový nefiltrovaný olej. Olej je lisován za studena a není rafinován. Skladujte mimo přímé slunce při teplotě do +18 až +25 °C. Po otevření zkonzumujte do 6 měsíců. Minimální trvanlivost do: uvedena na dně výrobku.

Hradecké delikatesy

Tento výrobek Vám nabízí firma Hradecké delikatesy s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info