Dýňový extra panenský nefiltrovaný olej

Dýňový extra panenský nefiltrovaný olej

Extra panenský dýňový nefiltrovaný olej - dochucovací výrobek k přímé konzumaci. Nehodí se na tepelné zpracování!

255 Kč s DPH

221,70 Kč

Skladové číslo: HD/008

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hradecké delikatesy

Co je to a co s tím?

Dýňový olej je velmi lahodný a voňavý. Má temně zelenou smaragdovou barvu. Tato mystická tekutina je určena pro ty, kteří se zajímají o své zdraví a mají rádi chuť pražených dýňových semínek. Při otevření této tmavé lahvičky jsou v pohotovosti všechny smysly a rozjíždějí naše chutě a fantazii na plné obrátky. Dýňový olej je skvělý do různých zeleninových salátů, pomazánek, polévek. Dýňový olej je vhodný jak do krémových polévek, tak zeleninových vývarů. V dýňové polévce je samozřejmě klasika. Dýňový olej si rozumí s přírodními sýry, tofu ale i se sladkými dezerty nebo při dochucení různých kaší. Ve studené kuchyni je zkrátka nezaměnitelný. A když vezmeme v úvahu, že dýně je pěstována v našich podmínkách a daří se ji velmi dobře, je pro nás přímo elixírem a nenahraditelným parťákem v naší kuchyni. Bylo by škoda nevyužít tak skvělého potenciálu, který v sobě právě dýňový olej skrývá.

Nehodí se na tepelné zpracování!

Co ještě?

Šetrně vyráběný dýňový extra panenský nefiltrovaný olej je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.

Kam to dát?

Skladujte při teplotě do 25 ?C mimo přímé slunce, po otevření skladujte při teplotě do 8 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Etiketa

Extra panenský dýňový nefiltrovaný olej - dochucovací výrobek k přímé konzumaci. Nehodí se na tepelné zpracování!

Obsah 250 ml.

Složení: extra panenský dýňový nefiltrovaný olej. Olej je lisován za studena a není rafinován. Skladujte mimo přímé slunce při teplotě do +18 až +25 °C. Po otevření zkonzumujte do 6 měsíců. Minimální trvanlivost do: uvedena na dně výrobku.

Hradecké delikatesy

Tento výrobek Vám nabízí firma Hradecké delikatesy s.r.o.

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení