Phedra Cut Lipo XT 60 duo tablet - USN

Slim Sl:m je jedním z mála produktů, u kterých je vědecky doložena podpora snižovaní hmotnosti. Sl:m je doplněk stravy s obsahem glukomananu a chromu. Glukomanan z kořene rostliny Konjac př

1161 Kč s DPH

1009,60 Kč

1290 Kč s DPH Sleva 10%

Skladové číslo: PT/83203438

Dostupnost: Skladem

Výrobce: USN

Slim

Sl:m je jedním z mála produktů, u kterých je vědecky doložena podpora snižovaní hmotnosti. Sl:m je doplněk stravy s obsahem glukomananu a chromu. Glukomanan z kořene rostliny Konjac přispívá ke snížení hmotnosti, dodává člověku pocit plnosti. Obsah chromu pomáhá udržovat normální hladinu gukózy v krvi, dále také přispívá k normálnímu metabolismu makroživon. Sl:m bude Vaše velká podpora při dosažení Vašeho vysněného cíle při snižování hmotnosti.
Složení:
Glukomanan (z kořene Konjac), Plnivo (rýžová mouka), Pikolinát chromitý.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Chrom41.5 mcg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Glukomannan500 mg
Dávkování:
Pro příznivý účinek užívejte 2 kapsle třikrát denně před jídlem a zapijte 1-2 sklenicemi vody. Tento produkt kombinujte s nízkoenergetickou dietou. Příznivé účinky glukomananu budou dosaženy pouze při dodržení doporučeného dávkování a zapití kapslí vodou, aby bylo zajištěno působení glukomananu v žaludku.

Upozornění: Látky obsažené v tomto přípravku nejsou zakázané látky pro sportovce. Přípravek neslouží jako náhrada za denní pestrou a vyváženou stravu. Dodržujte zapití přípravku doporučeným obsahem vody. U lidí s polykacími obtížemi může dojít k dušení. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pokud máte jakékoliv zdravotní problémy poraďte se před použitím se svým lékařem. Není doporučováno pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Glukomanan v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti**. Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a udržení normální hladiny glukózy v krvi**. ** - zdravotní tvrzení.

Upozornění pro alergiky: Neobsahuje alergeny.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info