L-Glutamin 500 g - Strong Nutrition

L-Glutamine 1000 mg 300 kapslíL-Glutamine 1000 mgGlutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském organismu. Reguluje rovnováhu bílkovin čím?

484 Kč s DPH

400 Kč

569 Kč s DPH Sleva 14.9%

Skladové číslo: PT/73043001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Strongnutritions

L-Glutamine 1000 mg 300 kapslí

L-Glutamine 1000 mg

Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském organismu. Reguluje rovnováhu bílkovin čímž zabraňuje ztrátám svalové hmoty. Je nepostradatelný pro mozkový metabolismus. Podporuje imunitní systém, urychluje a prohlubuje regeneraci. L-Glutamin splňuje nejpřísnější kriteria na čistotu a kvalitu zpracování.

Složení: L-glutamin 100%, želatinová kapsle magnesium stearát, oxid křemičitý

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku: energie 1680kJ, bílkoviny 97,8 g, sacharidy 1g, tuky 1g

Dávkování: denní dávka je 5g L-Glutaminu 5caps . Vezměte 2-3 kapsle  ihned po fyzické zátěži a další 2-3 večer před spaním.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25◦ C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info