UNIVERSAL- univerzální čistič na hrubé nečistoty

UNIVERSAL- univerzální čistič na hrubé nečistoty

Vyčistí skvrny a čmouhy.

139 Kč s DPH

114,90 Kč

Skladové číslo: ECOCLEAN/4A

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Eco Clean & Shine

Popis: Produkt Universal začíná, kde předešlé prostředky končí. Je dostatečně silný pro čištění exteriéru. Rychle a efektivně vyčistí skvrny od asfaltu, ptačího trusu, mastnoty, zaschlé špíny, skvrny od přilepeného hmyzu atd. Je dostatečně jemný pro interiéry. Je určen pro odstranění skvrn ze znečištěného koberce, textilu, vinylu a čalounění. Proto je i ideální k udržení čistého interiéru. Universal obsahuje vysoce kvalitní biologicky rozložitelné tenzidy a účinné detergenty. Tento univerzální přípravek je velmi efektivní a snadno se používá.

1. Neobsahuje ropná rozpouštědla

2. Neobsahuje nebezpečné složky

3. Neobsahuje žádné těkavé organické látky (VOC)

4. Není založen na žíravinách a silikátech (křemičitanech)

5.Neobsahuje žádná barviva, deodoranty, které mohou vést k alergickým reakcím.

Upozornění: Chcete- li odstranit mízu stromu, ptačí trus, asfalt, hmyz atd. Doporučujeme před použitím ostatních produktů, nejdříve použít Universal. K dosažení vysokého lesku pak použijeme některý z dalších produktů z našeho eshopu (eco penu shine, jeden z vosků professional neo Nano vosk a pár utěrek ke každému produktu .

Použití: Po nanesení mycího prostředku na povrch nejdříve detergenty rozpustí špínu poté oddělí od čištěného povrchu pomocí složky maziv. Navlhčenou utěrkou z mikrovlákna špínu setřít. Utěrka z mikrovlákna má 9x větší sací schopnost než obyčejné utěrky. Vysoce kvalitní utěrky z mikrovlákna odstraní nečistoty pryč od povrchu a díky již zmíněné sací schopnosti chrání před poškrábáním. Druhým ručníkem z mikrovlákna vyleštíme složku polymerů a získáme brilantní lesk. Po leštění nezůstanou šmouhy na oknech ani žádné viditelné zbytky vosku na povrchu.

Tip: Začněte umývat střechu, poté pokračujte okolo auta až se dostanete na nejvíce znečištěnou dolní část. Po prvních dvou umytích bude vaše auto velmi čisté, lesklé a mělo by tak zůstat týdny. Pro co nejlepší výsledek je dobré umýt auto po 14 dnech.

suché ruční mytí aut

Upozornění: Pokud máte pocit, že povrch je příliš znečištěný (např. písek, hlína, štěrk) před použitím našich prostředků, před myjte povrch malým množství vody. Silniční špínu, zeminu, prach a pyl snadno odstraní s Complete clean. Prostředek lze snadno použít na mokré či suché auto, na slunci nebo ve stínu. Nejlepší výsledky však dosahuje ve stínu. Vysoce lesklé a chromované ráfky čistěte velice pečlivě.

Doporučení: Doporučujeme používat pouze kvalitní utěrky z mikrovlákna značky Freedom. Utěrku je možné vyprat ručně nebo šetrně v pračce. Po nešetrném praní by mohla ztratit vysokou sací schopnost.

 

eco clean

Tento výrobek Vám nabízí firma Eco Clean & Shine - Martin Štainer

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení