Letní sada autokosmetiky ECO CLEAN - maxi

Nano vosk, Leštěnka professional, oživovač na pneu a palubku, univerzální čisitč, 4 mikro utěrky a vůně dle výběru

950 Kč s DPH

785,10 Kč

Skladové číslo: ECOCLEAN/LS1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Eco Clean & Shine

S tímto balíčkem dokážete umýt, vyleštit, provonit a ochránit. Poradíte si i s oživením penumatik, vyčištění palubní desky, vyčištěním tabecírungu a sedaček.

Balení vydrží na 6 až 10 umytí vozu!

Skvělé pro ochranu auta, nano technologie zajistí že se na vašeho miláčka již nebude ulpívat špína, prach. Lak vyrovnáte do hladka a špína se nemá za co uchytit. Auto bude minimálně 2 měsíce chráněné kvalitní vrstvou vosku.

Vhodné i na ošetřeí motocyklu, nebo lodi či letadla.

Nepotřebujete vodu ani jiné příslušensctví, můžete auto mýt tak jak stojí, kdekoli

Balíček obsahuje:

Nano VOSK - se kterým auto umyjete, naleštíte, ochráníte a vytvoříte NANO polyturu a ochranu celého Vašeho auta. K umytí nepotřebujete vodu!!! Celé auto ošetříte za 35 minut. Jednoduchá práce, dlouhodobá ochrana a hlavně brilantní lesk. používá se na celou karoserii. Poprvé umyjte s nano voskem, pro další mytí použijte Professional.

Leštěnku Professional - se kterým auto umyjete, naleštíte a ochráníte. K umytí nepotřebujete vodu!!! Celé auto ošetříte za 35 minut. Jednoduchá práce, dlouhodobá ochrana a hlavně brilantní lesk. používá se na celou karoserii i sklo.

Eco Pneu Shine - ekologický přípravek, který se jednoduše nanese na kola nechá vyschnout. Nanesením prostředku na utěrku, můžete jednoduše provonit a vyčistit palubní desku.

Universal - univerzální prostředek s velkou čistící schopností (ptačí trus, hmyz, prach z brzdových destiček, skvrny na tapecírku nebo sedačkách)

4 mikro utěrky - velice kvalitní mikrovláknové utěrky, které dokáží pojmout až 9-ti násobek své váhy. 40 x 40 cm 380g/ m2. Vydrží více jak 1000 vyprání. Způsobili revoluci v péči o auto i domácnost.

Vůně - vůně dle Vašeho výběru. Ekologické a velmi originální americké vůně California Scents. Výdrží vonět až 2 měsíce! Výběr: Višeň, Gumový medvídci, Vanilka, Vůně moře, borovice, Road 66, Čerstvě vypráno, borůvka, brusinky, nové auto, citron.

Dopřejte péči vozu, vždyť si to zaslouží

 

eco clean

Tento výrobek Vám nabízí firma Eco Clean & Shine - Martin Štainer

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info