Sada motokosmetiky

Sada na NANO ošetření motocyklu

703 Kč s DPH

581 Kč

Skladové číslo: ECOCLEAN/moto

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Eco Clean & Shine

S tímto balíčkem dokážete umýt, vyleštit a ochránit moto na celou zimu kdy bude motorka odpočívat v garáži. Tato sada motokosmetiky za bezkonkurenční cenu impragnuje všechny plastové a gumové částí, na metalické povrchy nanese nano ochranou voskovou vrstvu a tak přes dlouhou zimu bude motorka skvěle chráněna a připravena k použití na první jarní dny.

Eco Pnau Shine - oživý a naimpregnuje pneumatiky (pozor Eco pneu shine nenanášet na běhou pneu, aby se vám guma neklouzala) , táké ochrání a udrží elasticitu vašeho koženkového nebo koženého sedla a můžete také naimpregnovat veškeré plastové a gumové díly.

Universal - Vám pomůže vyčistit hodně znečištěné části (mušky-zrdcátka, přední masku, Olejové skrvny na motoru, skvrny na výfuku od spalin, nečistoty na ráfku od prachu z brzdových destiček atd.

Nano vosk - Vytvoří nano polyturu na celém ošetřeném povrchu. Nano částice vosku díky své malé velikosti se dostanou všude a povrch vyhladí, na takto ošetřený povrch se špatně uzasuje prach.

Sada obsahuje ještě 4 kvalitní mikrovláknové utěrky 40x 40 cm 350 kg/m2. Dvě z nich se použijí na Nano vosk, po jedné na zbytek prostředků.

Stop tahání hadic!!! . Tisíce lidí v České republice již přišli na výhody tohoto nového způsobu mytí a jsou nadšení, buďte jeden z nich a udělejte z mytí auta zábavu s vynikájícím výsledkem.

 

eco clean

Tento výrobek Vám nabízí firma Eco Clean & Shine - Martin Štainer

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info