Sada motokosmetiky

Sada motokosmetiky

Sada na NANO ošetření motocyklu

703 Kč s DPH

581 Kč

Skladové číslo: ECOCLEAN/moto

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Eco Clean & Shine

S tímto balíčkem dokážete umýt, vyleštit a ochránit moto na celou zimu kdy bude motorka odpočívat v garáži. Tato sada motokosmetiky za bezkonkurenční cenu impragnuje všechny plastové a gumové částí, na metalické povrchy nanese nano ochranou voskovou vrstvu a tak přes dlouhou zimu bude motorka skvěle chráněna a připravena k použití na první jarní dny.

Eco Pnau Shine - oživý a naimpregnuje pneumatiky (pozor Eco pneu shine nenanášet na běhou pneu, aby se vám guma neklouzala) , táké ochrání a udrží elasticitu vašeho koženkového nebo koženého sedla a můžete také naimpregnovat veškeré plastové a gumové díly.

Universal - Vám pomůže vyčistit hodně znečištěné části (mušky-zrdcátka, přední masku, Olejové skrvny na motoru, skvrny na výfuku od spalin, nečistoty na ráfku od prachu z brzdových destiček atd.

Nano vosk - Vytvoří nano polyturu na celém ošetřeném povrchu. Nano částice vosku díky své malé velikosti se dostanou všude a povrch vyhladí, na takto ošetřený povrch se špatně uzasuje prach.

Sada obsahuje ještě 4 kvalitní mikrovláknové utěrky 40x 40 cm 350 kg/m2. Dvě z nich se použijí na Nano vosk, po jedné na zbytek prostředků.

Stop tahání hadic!!! . Tisíce lidí v České republice již přišli na výhody tohoto nového způsobu mytí a jsou nadšení, buďte jeden z nich a udělejte z mytí auta zábavu s vynikájícím výsledkem.

 

eco clean

Tento výrobek Vám nabízí firma Eco Clean & Shine - Martin Štainer

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení