Čočka di Castelluccio di Norcia, BIO kvalita

Nejvyšší kvalita čočky , říkají ji lanýže mezi čočkou. Jedná se o produkt ZEMĚDĚLSTVÍ horského biologického charakteru z oblasti Castelluccio di Norcia v Itálii.

169 Kč s DPH

147 Kč

Skladové číslo: Culinaria/074

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Pasta Culinaria

Vše pochopitelně v nejvyšší bio kvalitě, vyšší kvalita již není. Castelluccio di Norcia je jedna z nejexkluzivnějších čoček na světe, pěstuje se výšce až 1500m nad mořem a to pouze na omezeném kusu země,díky tomu je vypěstováno pouze omezené množství. Nadmořská výška, úrodná zem, horský vzduch a láskyplná péče rodiny Bettini zaručují jedinečnou chuť této úžasné čočky.

Jelikož se snažíme vám přinášet ty nejlepší suroviny a následně z nich vyrábět jedinečné výrobky, tak jsme opět podnikly cestu do Itálie a tentokráte jsme se seznámily s prastarou rodinou Bettini.
Bettini je velice vážená v pěstování bio čočky, fazolí, cizrny a krup.

Jsme výhradní dovozci této lustěniny.

Ochutnejte, budete překvapeni, stejně jako jsme my.

Skladujte v suchu a temnu.

Hmotnost 250 g
Porce 2-3
Složení - Čočka - Lenticchia di Castelluccio di Norcia
Expirace 16 měsíců

 

pasta culinaria

Tento výrobek Vám nabízí firma Pasta Culinaria

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info