Gavi, La Raia

Bílé tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy Cortese di Gavi vypěstovaných na vinicích italské vinařské oblasti Piemonte.

588 Kč s DPH

486 Kč

Skladové číslo: Culinaria/098

Dostupnost: Skladem

18+

Varování!

Jedná se o alkoholický výrobek, neprodejný osobám mladším 18-ti let. Objednáním tohoto výrobku objednávající potvrzuje, že je starší 18-ti let!

 

Hrozny byly ručně sbírány kolem poloviny září a po pečlivém výběru převezeny do vinařství k lisu pro jemné lisování. Po přírodní dekantaci se umístí do nerezových tanků, aby se zabránilo mikrobiologickým změnám, které by mohly ohrozit kvalitu vína.


Alkoholové kvašení 15-20 dnů a probíhá při kontrolované teplotě 18°C. Víno je ponecháno na kalech asi 3-4 měsíce a plněno v březnu. Tato metoda pomáhá získat svěžest a je připraveno k pití.


Barva: Slámově žlutá se zelenkavými tóny.
Aroma: Nabízí obzvlášť jemné minerální pocit a známky ovoce a bílých květů.
Chuť: Je temperamentní, vyrovnaná s čerstvou kyselinkou.
Objem 0,75 l

 

pasta culinaria

Tento výrobek Vám nabízí firma Pasta Culinaria

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info