Barolo, Serradenari, DOCG 2009

Může být mezi tak jedinečnými víny jako Barolo jedno skutečným unikátem? Může a je jím Serradenari Barolo. Serradenari je totiž nejvýše položená vinice v celém Barolu a to není jen zajímavý zápis do encyklopedie. Prestižní mezinárodní časopis popisuje toto víno jako "překvapivé, jemné, ženské a zářivé s dotekem fialek, zázvoru a vanilky - víno, které perfektně vystihuje svůj unikátní terroir". V nadmořské výšce 450 až 530 m je vinice vystavena nejširší škále teplot, které formují specifickou identitu a barvu tohoto Barola. "Nejvyšší Barolo světa" fermentuje v kónických dubových tancích a zraje dva roky v bariku. Skutečný zážitek pro znalce vín!

1092 Kč s DPH

902,50 Kč

Skladové číslo: Culinaria/100

Dostupnost: Skladem

Objem 0,75 L

 

18+

Varování!

Jedná se o alkoholický výrobek, neprodejný osobám mladším 18-ti let. Objednáním tohoto výrobku objednávající potvrzuje, že je starší 18-ti let!

 

pasta culinaria

Tento výrobek Vám nabízí firma Pasta Culinaria

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info