Vodotěsný odpuzovač kun do auta Kemo M180

Špičkový ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců pro automobily. Vodotěsný přístroj (IP65). Napájený z autobaterie.

855 Kč s DPH

706,60 Kč

Skladové číslo: VSelektro/012

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Kemo

Popis produktu (Vodotěsný odpuzovač kun do auta Kemo M180)

Špičkový ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců pro automobily, zemědělské stroje, karavany, lodě apod. Extrémně odolný přístroj s krytím IP65. Tento odpuzovač-plašič je odolný i proti ponoření do vody. Plašič je npájen z autobaterie.


Využití odpuzovače‐plašiče KEMO M180:

KEMO M180 je vhodný jako odpuzovač hlodavců a kun do auta, ale přístroj je určený také pro ochranu např. zemědělských strojů, karavanů, lodí apod. Využití najde všude tam, kde jsou vysoké nároky na odolnost vůči povětrnostním vlivům. Přístroj generuje silné ultrazvukové pulzy specifického tvaru, které jsou pro drobné hlodavce a kuny velmi nepříjemné, takže po krátkém čase prostor auta opouští. Pokud tedy stojíte před problémem „jak na kunu v autě" je právě přístroj KEMO M180 ideálním řešením.


Komfort provozu odpuzovače‐plašiče KEMO M180:

KEMO M180 pracuje v kmitočtové oblasti, která je pro člověka za hranicí slyšitelnosti, proto neruší a neobtěžuje své okolí nepříjemným hlukem. Je vybaven signalizační LED diodou.
Instalace a rozsah účinnosti odpuzovače‐plašiče KEMO M180:

Instalace odpuzovače‐plašiče kun a hlodavců spočívá v připojení na kldaný a záporný pol autobaterie. Napájení plašiče je vybaveno vlastní proudovou pojistkou. Při umístění odpuzovače do motorového prostoru auta se odpuzovač instaluje „napevno" pomocí montážních pacek (přírub), vestavěných na krytu odpuzovače.


Technické údaje odpuzovače‐plašiče KEMO M180:

Napájení: 12VDC (11 - 15 V), max. 2mA
Umístění: obvykle v motorovém prostoru
Rozměry: 50x35x30mm
Hmotnost: 97g
Provozní teplota: - 40 až + 80C
Ultrazvuk: homologace pro použití v motorových vozidlech (homologace E1)

 

vselekro

Tento výrobek Vám nabízí VSelektro - technika pro dům a zahradu

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info