Přídavný reproduktor pro Kemo M175 - jednotka L020

Reproduktor pro odpuzovač zvířat M175 ke značnému rozšíření oblasti akustického dosahu.

440 Kč s DPH

363,60 Kč

Skladové číslo: VSelektro/020

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Kemo

Popis produktu (Přídavný reproduktor pro Kemo M175 - jednotka L020)

Přídavnou jednotku je možné připojit k odpuzovači M175 propojovacím kablíkem (bežná dvoulinka) na vzdálenost až 50metrů. Doporučujeme použít dvoulinku o průřezu jedné žíly 0,5mm. Přídavná jednotka nepotřebuje samostatný napájecí zdroj, stačí ji připojit k odpuzovači M175 zmíněným dvoužilovým kablíkem.

Celkový rozsah účinnosti je možné výrazně zvýšit pomocí přídavných jednotek, které generují ultrazvukový signál na stejném kmitočtu, jako je nastaven na hlavním přístroji. Akustický výkon přídavné jednotky je stejný jako u samotného odpuzovače, ke kterému je jednotka připojena a celkově můžete k odpuzovači připojit až dvě přídavné jednotky L020. Znamená to tedy, že pokud k odpuzovači M175 připojíte dvě přídavné jednotky L020, získáte celkem tři zdroje signálu a tím pokryjete až 3x větší plochu.


Technické údaje ultrazvukového reproduktoru L020:

Akustický tlak: až 135dB
Rozměry: 140x65x37mm
Hmotnost: 0,150 kg
Výkonný ultrazvukový piezoměnič s odolnou plastovou membránou

 

vselektro

Tento výrobek Vám nabízí VSelektro - technika pro dům a zahradu

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info