Plašič ptáků - otočný sokol (na střechu)

Plašič ptáků - otočná silueta sokola - kvalitní celokovová konstrukce. Montáž na střechu, plochu, na hřeben (česká výroba).

632 Kč s DPH

522,30 Kč

Skladové číslo: VSelektro/031

Dostupnost: Skladem

Kvalitně zpracovaný český výrobek.


Využití maket dravců:

Otočné provedení je podstatně účinnější než běžně používané statické nálepky i při velmi slabém větru dochází k pohybu siluety a navozuje tak pohyb dravce. Silueta dravce je lehká a odolná proti povětrnostním vlivům.

Povolením dvou šroubů na podstavci lze nastavit libovolný úhel kotvících konzol podstavce (snadné seřízení viz. foto) s tímto kotvením lze siluetu sokola upnout na rovnou plochu, ale i na střechu s velmi prudkým úhlem sklonu.


Vlastnosti:

rozpětí křídel 500 mm
výška 590 mm
silueta dravce - kov (komaxit), otáčecí hrot - soustružený, zinkovaný, spojovací materiál nerezový
Barva siluety a držáku - černá - povrchová úprava KOMAXIT - vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, barevná stálost při UV záření.

 

VSelektro

Tento výrobek Vám nabízí VSelektro - technika pro dům a zahradu

Alternativní produkty

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info