Stropní nosník coloseum Ø 25 mm dvojitý

Stropní nosník coloseum Ø 25 mm dvojitý

159 Kč s DPH

131,40 Kč

Skladové číslo: KG/277-24

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Impulso

Dvojitý stropní stěnový nosník pro garnýže coloseum Ø  25 mm. Dodává se v barevných provedeních efekt nerezi, matný nikl a starožitná mosaz. Nosník je vyráběn tak, že přední tyč je průměru 25mm a zadní tyč průměru 19 mm. Nosník se dá jednoduše krátit pomocí pilky na železo. Vzdálenost středu tyče od stropu je 11 cm.


Vzdálenost osy garnýže od stěny:


Vzdálenost osy garnýže od stěny

TRX Energy s.r.o.

Tento výrobek Vám nabízí firma Jaroslav Nováček - Eurofirany bytový textil

Upozornění! Garnýže není možné díky jejich velikostem doručovat společně s jiným sortimentem, proto nelze do jedné objednávky toto zboží slučovat s jiným. Objednávky jsou vyřizovány vždy přímo dodavatelem.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info