Konzola Queens dvojitá

Konzola Queens dvojitá

269 Kč s DPH

222,30 Kč

Skladové číslo: KG/142-24

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Impulso

Dvojitý stěnový nosník pro garnýže Queens. Je hranatého tvaru pro tyče s průřezem 12 x 32 mm s drážkou. Dodává se v barevném provedení efekt nerezi. Jeho hlavní předností je jednoduchý design a to, že drží tyč (profil) seshora a nebrání tím pohybu jezdců či žabek. Vzdálenost středu (osy) tyče od stěny je 13,5 a 16,5 cm.


Vzdálenost osy garnýže od stěny:


Vzdálenost osy garnýže od stěny

TRX Energy s.r.o.

Tento výrobek Vám nabízí firma Jaroslav Nováček - Eurofirany bytový textil

Upozornění! Garnýže není možné díky jejich velikostem doručovat společně s jiným sortimentem, proto nelze do jedné objednávky toto zboží slučovat s jiným. Objednávky jsou vyřizovány vždy přímo dodavatelem.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info