Šampón s Arganovým olejem

Arganový olej pochází z plodu stromu Arganis Spinosa ( Tree of Life ) z Maroka.

446 Kč s DPH

368,60 Kč

Skladové číslo: 36/250/250

Dostupnost: Skladem

Výrobce: PSH

Arganový olej obsahuje vyjímečné množství esenciálnich mastných kyselin, včetně kyseliny linolové ( Omega 6 ).

Šampon s arganovým olejem PSH je " tekuté zlato " pro srst a kůči vašeho domácího mazlička . Je speciálně navržen pro regeneraci , hydrataci a výživu suché a poškozené srsti od kořínků po konečky a navrátí ji pružnost a lesk. Zanechá srst uhlazenou a hebkou .

NAVOD K POUZITI:
Arganový šampon PSH může být použit přímo , nebo může být zředěn v poměru 1 díl šamponu na 3 -4 díly vody . Rovnoměrně a jemně vmasírovat a nechat působit 4 -5 minut .Poté důkladně opláchnout . Jestliže je srst velmi znečištěná nebo poškozená , může se postup zopakovat ještě jednou .

Pro dokonalý výsledek následně použít Arganovou neoplachovací masku a Arganové Sérum.

 

zoo-pet

Tento výrobek Vám nabízí firma Konim CZ spol.s r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info