Clean Ears - Gel na čištění uší

Stěny vnějšího ucha jsou pokryty delikátní epidermální tkání,která produkuje ušní maz a jehoč cílem je zadržet nečistotu,která pronika zvenčí. Čištění vnějšího ucha (zvukovodu a bubínku ) je nezbytná k prevenci chronických onemocnění jako je externí otit.

494 Kč s DPH

408,30 Kč

Skladové číslo: 36/260

Dostupnost: Skladem

Výrobce: PSH

Ušní gel CLEAN EARS obsahuje Tea Tree Olej a je prokázáno , že účinkuje jako přírodní antiseptikum,zklidnuje a působí jako repelnt proti hmyzu a parazitům.
Jeho použitím tak zajištujeme velmi účinné čistění ucha našich domacích mazličků.Frekvence čištění záleží na fyziologii zvířete (plemeno , tvar ucha ). Vhodné používat 1x týdně.

POUŽITÍ:

Čistění vnějšího ucha- Naneste 1-2 kliknutí na sterilní gázu a jemně očistěte.
Čistěni zvukovodu-Aplikujte dostatečné množství gelu do zvukovodu, jemně masírujte spodní část ucha ,aby gel dokonale pronikl . Samotné zviře po několika minutách vysune nečistoty ven . Jemně očistime sterilni gázou.

 

zoo-pet

Tento výrobek Vám nabízí firma Konim CZ spol.s r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info