Derma Maska Microsilver BG

Je ideálním doplňkem po použití dermatologického šampónu Microsilver BG PSH. Je určený zejména pro zviřata s jemnou a citlivou kůží.

704 Kč s DPH

581,80 Kč

Skladové číslo: 36/281

Dostupnost: Skladem

Výrobce: PSH

Slouží jako preventivní a léčebné ošetření u zvířat s bakterialnimi infekcemi způsobenymi bodnutim hmyzem, kousnutím , kožni lézi, sezonní alergií, akné atd. Urychluje hojení ran, včetně chirurgických zákroků. Eliminuje pachy způsobené bakteriemi. Dodá jemnost a hydrataci ,srst zanechá přirozenou a zdravou.

NÁVOD K POUZITI:
Může být použita na vlhkou (ručníkem vysušenou), nebo suchou srst. Rovnoměrně naneste dostatečné množství masky do srsti zvířete ve směru rustu srsti . Neoplachujte.

 

zoo-pet

Tento výrobek Vám nabízí firma Konim CZ spol.s r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info