Derma Mléko Microsilver BG

Mléko intenzivní dermatologické léčby Animal Care PSH slouží jako 100% přírodní a intenzivní kúra kůže zvířat, které trpí bakteriálními infekcemi způsobenými bodnutím hmyzem, kousnutím, sezoními alergiemi, kožní lézí, akné , kožní lézí atd...

799 Kč s DPH

660,30 Kč

Skladové číslo: 36/283

Dostupnost: Skladem

Výrobce: PSH

Slouží také jako urychlovač v hojení ran, včetně chirurgických zákroků. Eliminuje pachy způsobené bakteriemi. Mléko ve spreji se používá k léčbě velkých infikovaných oblastí. Díky vysoké koncentraci Microsilver BG je jeho terapeutické působení efektivní po delší dobu.

NÁVOD NA POUŽITÍ:
Sprej nastříkáme rovnoměrně po celé ploše která má být ošetřena a snažíme se pokrýt celou plochu. Netřete, nechte přirozeně uschnout. Tento postup opakujte každých 12hodin, dokud se kůže nejeví zdravá a přirozená, bez známek infekce.
Při náhodném požití není zdraví škodlivé.

 

zoo-pet

Tento výrobek Vám nabízí firma Konim CZ spol.s r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info