Maska s Arganovým olejem

Arganový olej pochází z plodu stromu s názvem Arganis Spinosa ( Tree of Life ) z Maroka.

476 Kč s DPH

393,40 Kč

Skladové číslo: 36/285/250

Dostupnost: Skladem

Výrobce: PSH

Arganový olej obsahuje vyjímečné množství esenciálních mastných kyselin , včetně kyseliny linolové ( Omega 6 ). Maska s Arganovým olejem PSH ,je nazývaná také " tekuté zlato " pro srst a kůži vašeho domacího mazlička . Je speciálně navržen k výžive a regeneraci suché a poškozené srsti , kterou vyživuje od kořínků po konečky .Navrátí pružnost, uhlazenost a lesk .

NÁVOD K POUŽITÍ :

Na čistou a vykoupanou srst šamponem s Arganovým olejem PSH ,masku rovnoměrně vmsírujte .Nechat působit 4 -5 minut a poté srst upravit jako obvykle . NEOPLACHUJE SE .
Může být i zředěná s vodou ( 1: 10 ) pro použití do rozprašovače.

 

zoo-pet

Tento výrobek Vám nabízí firma Konim CZ spol.s r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info