Krém Fit Ends

Krém je speciálně vyvinutý pro oddálení stárnutí konečků srsti a pro posílení kapilárních vláken u nejslabších či nejvíce poškozených oblastí na srsti. Tento krém přinese Vašemu mazlíčkovi krásnou, hladkou, lesklou srst s větším objemem.

310 Kč s DPH

256,20 Kč

Skladové číslo: 36/303

Dostupnost: Skladem

Výrobce: PSH

Doporučuje se zejména pro psy s dlouhou, středně hustou srstí, které vyžadují časté kartáčování, ale lze jej použit na všechna plemena. Poskytuje ochranu a také vyživuje a hydratuje. Srst získá odlesk, vlnitost a hebkost spojenou se správnou zdravou srstí.

Výsledky jsou viditelné ihned po prvním použití. Nerovná ani nezpůsobuje mastnou srst.

Speciálně vyvinuté pro ochranu srsti plemen, na kterých se provadí obaly na srst (Yorkshire, Maltese a pod.).

NÁVOD NA POUŽITÍ:
Aplikujte pouze na čistou srst (vlhkou nebo suchou). Naneste na srst 4-5 kapek tohoto přípravku a rozneste po celé srsti až ke kořenům. Pro úplné vstřebání vmasírujte.
Neoplachujte.

Balení 90 ml

 

zoo-pet

Tento výrobek Vám nabízí firma Konim CZ spol.s r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info