Norkový olej

Přírodní norkový olej s vitamínem E vyživuje, hydratuje a chrání vice než jakýkoliv jiný produkt. Srsti dodá hluboký lesk. Obvykle nanášíme ve směsi s vodou v rozprašovači. Měl by být používán přesně podle návodu, aby nebyla srst příliš mastná.

389 Kč s DPH

321,50 Kč

Skladové číslo: 36/305

Dostupnost: Skladem

Výrobce: PSH

PŘÍKLADY POUŽITÍ:
- pro lesk a splyvavou srst - po koupeli,kdy je jiz srst sucha a vykartacovana si dame do dlane ruky 1kapku norkoveho oleje a aplikujeme ve smeru prirozeneho rustu srsti, aniz by srst zustala mastna. Eliminuje statickou elektrinu.
- redeny vodou v rozprasovaci se nanese chvili pred koupeli a pak se odstrani samponem
-pridanim nekolika kapek oleje do samponu , nebo kondicioneru PSH
- redeny vodou v rozrasovaci na hydrataci praminku pred balickovanim

UPOZORNĚNÍ:
Je duležité používat olej na čistou srst. Smícháním s nečistotami má na ní špatný vliv.Mějte na paměti, že je výrobek vysoce koncentrovaný a pokud naneseme nadměrné množství bude srst příliš mastná.

Balení 90 ml

 

zoo-pet

Tento výrobek Vám nabízí firma Konim CZ spol.s r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info