FPG Senior/Light 17/8

Frank´s Pro Gold Light/Senior 17/8 je speciálně vyvinuté krmivo pro psy trpící nadváhou a starší psy s nižší aktivitou. Pytel 15 kg.

1049 Kč s DPH

912,20 Kč

Skladové číslo: 36/319

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Frank's Pro Gold

Toto krmivo je navrhnuté tak, aby byli výborně stravitelné, protože většina psů seniorů má oslabený trávící systém.
Kombinace krůtího tuku, rybího tuku a rostliných olejů, poskytují optimální poměr Omega - 6 a Omega - 3 mastných kyselin, které podporují dobrý zdravotní stav kůže a srsti.
Tato receptůra též obsahuje inulin, který zlepšuje funkci bakteriálních kmenů.
Jako každé krmivo naší produktový řady tak i Frank´s Pro Gold Light/Senior neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev a nebo geneticky upravené přísady.

Složení: krůtí maso, rýže, kukuřice, řepná dužina, kuřecí tuk, hydrolizované kuřecí maso, lněné semeno, rybí maso, kvasnice, vaječný prášek, trypthophan, uhličitan vápenatý, monokalciumfosfát, frukto oligosacharidy (min. 0,5% FOS), minerály a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), chlorid sodný, cholin chlorid, vitamín C (jako kyselina L-askorbová fosfát), vitamín E (jako dl-alfa-tokoferolacetát).

Deklarované jakostní znaky: N-látky 17.0%, tuk 8,0%, vláknina 2,5%, popol 5,0%, vlhkost 8,0%, fosfor 0,65%, vápník 0,8%, sodík 0,2%, hořčík 0,102%.

Dodatečné jakostní znaky: vitamín -A 15000 IU/kg, vitamín -D3 1500 IU/kg, vitamín-E 100 mg/kg, vitamín-C 100 mg/kg, měď (jako síran měďnatý pentahydrát) 10.0 mg/kg.
Nenasytné mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 jsou v optimálním poměrem s antioxidanty BHA a BHT.

 

konim

Tento výrobek Vám nabízí firma Konim CZ spol.s r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info