Šablona na zeď Víla Amálka 01

Akční nabídka

Šablona na zeď je skvělou pomůckou, díky které vytvoříte vlastní malbu na zdi dětského pokojíku. Každou šablonu lze objednat jak samostatně, tak se sadou na malování s namíchanými odstíny barev, štětci a veškerými pomůckami ke zhotovení konkrétní malby.

680 Kč s DPH

680 Kč

800 Kč s DPH Sleva 15%

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Adam Křiva

Šablony na zeď jsou vyrobeny ze speciálního dvouvrstvého propisovacího materiálu. Grafický motiv ze šablony snadno přenesete pastelkou na zeď. Po obtažení všech obrysů daného motivu šablonu odstraníte a na stěně zůstane dokonale předkleslený námět připravený k vymalování.

Ke každé šabloně lze objednat i komfortní sadu na malování, která Vám zaručí ten nejlepší výsledek. Barvy jsou namíchány přímo pro konkrétní motiv.

Sada na malování obsahuje:

- namíchané odstíny barev značky JUB a. s. ke konkrétnímu motivu
- 3x štětec na malování v různých velikostech
- návod
- paličku na rozmíchání barev
- černý Centrofix
- barevnou pastelku pro obtažení kontur na šabloně

Rozměr motivu: 75 x 85 cm

 

šablony

Tento výrobek nabízí firma Adam Křiva - www.sablonynazed.cz

Informace pro zákazníky: Tento výrobek není možné díky velikosti doručovat společně s jiným sortimentem, proto objednávku vyřizuje vždy přímo dodavatel a není možné k tomuto zboží objednávat zboží jiných firem.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info