Groksi! Classico snack ze zralého sýra 60g - Groksi!

Groksi! Classico snack ze zralého sýra 60g - Groksi!

62 Kč s DPH

53,90 Kč

79 Kč s DPH Sleva 21.5%

Skladové číslo: PT/92131301

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Groksi

Groksi! Classico snack ze zralého sýra

GROKsi Classico, Křupavý snack ze zralého italského sýru

Křupavý snack se sýrem Grana Padano. GROKsi je křupavá sýrová pochoutka z toho nejlepšího italského sýra. Jedná se o unikátní patentovaný postup sušení sýra v troubě. Výsledkem je vynikající snack, který je chutný, zdravý, bez lepku a laktózy, ale bohatý na proteiny a kalcium.Sýr, který původně obsahuje až 40% tekuté složky, se vysuší až na 3% - 4% tekuté složky. V sýru tak vzniknout vzduchové bublinky, které jsou typické pro GROKsi, stejně jako křupavost. Produkt není mastný a díky nízkému obsahu tekuté složky a soli, která je přirozeně obsažena v sýru, vydrží dlouho mimo chladničku.Složení:
Složení: 3 - 5 měsíců zralý sýr (75%), 9 měsíců zralý sýr Grana Padano (25%)

Země původu: Itálie

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info